STRAVOVÁNÍ

STRAVOVÁNÍ V MŠ Lukavec

Stravování pro MŠ Lukavec zajišťuje Centrální školní jídelna Všehrdova 48, Lovosice. Strava je do mateřské školy dovážena, a pracovnice školní výdejny ji připravuje k výdeji dětem. Děti jsou vedeny k alespoň k ochutnání každého jídla, k samostatnosti při obsluze, k dodržování základů stolování, starší děti stolují s příborem a zkouší si svačinu připravit samy.

Informace ke stravování:

Ceny stravování děti do 6 let věku:

9,- Kč dopolední svačina

35,- Kč  oběd

9,- Kč odpolední svačina

Ceny stravování děti s odkladem školní docházky:

9,- Kč dopolední svačina

36,- Kč  oběd

9,- Kč odpolední svačina

Z důvodu dovozu stravy z Centrální školní jídelny LOVOSICE, je nutné nahlásit nepřítomnost dítěte vždy den předem nejpozději do 11.00 hodin. Pokud dítě onemocní, můžete jej odhlásit týž den nejpozději do 6.00 hodin. Nestihnete-li dítě odhlásit, může Vám být strava vydána po předchozí domluvě v 11.30 hodin v MŠ do přinesených nádob. Příchod dítěte po nemoci je nutné také nahlásit vždy jeden den předem do 11.00 hodin.

Placení stravného:

Při nástupu dítěte do MŠ je vybírána vratná záloha 500,- Kč, která může být použita na úhradu nezaplacené stravy. Při ukončení docházky, po závěrečném vyúčtování Vám bude tato záloha vrácena.

Stravování platíte vždy na počátku měsíce buď v hotovosti v MŠ, nebo na účet č.: 107-8430120287/0100

ALERGENY

Na jídelníčku uváděny alergeny, které jídlo obsahuje.

Obiloviny (vše obsahující lepek)

Ořechy, mandle, pistácie

Korýši